pagaminta su meile iš 100% naturalaus baltijos gintaro

Pakalbėkime apie gintarą bei jo vertę

Pakalbėkime apie gintarą ir jo vertę!

Gintaras jau nuo seno žinomas kaip ypatingas mineralas, kuris buvo aprašomas jau antikos laikais, daugybę žmonių juos naudojo medicinos tikslams, gintarinių karolių yra rasta net Egipto faraonų kapuose. Prasidėjus prekybai, atsirado ir „gintaro kelias“ , aktyviausia prekyba vyko senovės Graikijoje ir Romoje. Graikai ir romėnai labai vertino gintarą ir vadino jį „Šiaurės auksu“. Labai daug tautų turi savo pasakojimų, legendų apie gintarą bei jo panaudojimą buityje, medicinoje.

Faktas, kad šis mineralas susidare prieš maždaug 50 mln. metų tikrai stebina, tiek savo istorine prasme, tiek savo brandumu. Prakalbus apie gintaro gydomasias savybes, reikia būtinai prisiminti, kad apdirbtas gintaras nesuteiks žmogui tokios naudos (kalbama apie tuos žmones kurie gintarą nešioja sveikatos tikslais) kaip ne apdirbtas ir žmogaus rankomis neprisiliestas gintaras.

Toliau plėtojant minti, apie gintaro efektyviausią naudą – presuotas gintaras tikrai nevertas dėmesio, iš esmės ji galimą vadinti gintaru, tačiau jis nėra natūralus, tai mažos gintaro dalelės, dažniausiai atliekos. Jos yra sulydomos ir suspaudžiamos. Spausto gintaro pagaminimas yra pigesnis, todėl prekyba presuotu gintaru numuša tikrąją gintaro vertę. (patarimas- visada įsitikinti ar gintaras yra natūralus ir ar už jį nepermokate!), nepaisant to jis nebus ilgaamžiškas!

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *